Nowe meble do mieszkania

Na remont swojego mieszkania odkładałam dosyć dużo. Mieszkam w starym mieszkaniu moich rodziców, a jak wiadomo remonty w takich miejscach nie należą do najłatwiejszych. Pierwszymi pomieszczeniami, które wyremontowałam były kuchnia oraz salon. Remont udał się świetnie, a moje wnętrza są bardzo nowoczesne ale i nietypowe, a więc tak jak chciałam.

Meble kupiłam prosto od polskiego producenta

producent mebli w małopolskimKiedy szukałam mebli do kuchni i salonu najpierw pojechałam na zakupy do znanych, dużych sklepów z meblami. Szczerze mówiąc nic mnie tam za bardzo nie zachwyciło. Kupiłam tylko sporo dodatków i półkę na książki. Dopiero kiedy zaczęłam szukać mebli w Internecie to udało mi się znaleźć coś, co mnie zachwyciło. Znalazłam naprawdę fajnego polskiego producenta mebli, który prowadzi też sprzedaż on-line. Przyznam szczerze, że ten producent mebli w Małopolskim zachwycił mnie tym, że wszystkie jego meble wyglądają na niezwykle drogie i dizajnerskie, ale wcale nie są takie drogie. Zamówiłam u niego jasne meble kuchenne o błyszczącym wykończeniu. Mogłam wybrać to jak niektóre szafki mają wyglądać w środku oraz oczywiście kolor frontów i blatu. Ja postawiłam na fronty w jasno-beżowym kolorze i czarny blat. Oprócz tego kupiłam tam też drewniany stół do kuchni i krzesła. Znalazłam też po prostu przepiękną tapicerowaną kanapę w kolorze głębokiego niebieskiego. Kiedy zobaczyłam ją na żywo to zachwyciłam się nią jeszcze bardziej.

Cieszę się, że trafiłam na takiego fajnego producenta mebli. Dzięki temu moje meble w mieszkaniu są naprawdę wyjątkowe. Oczywiście najbardziej jestem zadowolona z tapicerowanej sofy, bo uwielbiam na niej spędzać czas relaksując się wieczorami i czytając książkę albo oglądając jakiś serial. Meble kuchenne również są świetne, wyglądają jak robione na zamówienie. Nawet moja mama myślała, że wydałam na nie majątek.