Wielofunkcyjne elektronarzędzia niezastąpione w pracach warsztatowych

Zarówno każdy profesjonalista, który zarabia pracą przy remontach i montażu oraz majsterkowicz zajmujący się amatorskimi pracami w swoim domu i ogrodzie powinien zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Niezbędne do tego są elektronarzędzia tj. wiertarko-wkrętarka, pilarka lub wielozadaniowe urządzenia do szlifowania powierzchni. Dobrze jest jeśli mają one poręczne, kompaktowe rozmiary.

Wielozadaniowość przekładniowej szlifierki znanej marki Rotex

przekładniowa szlifierka ROTEXElektronarzędziem najlepiej nadającym się do polerowania nierównych, zardzewiałych, metalowych powierzchni oraz szlifowanie drewna, a nawet materiałów mineralnych jest szlifierka przekładniowa. Jednym z producentów, który posiada w swojej ofercie kilka jej modeli jest firma Rotex. Profesjonalna przekładniowa szlifierka ROTEX wyróżnia się ergonomiczną obudową, niewielkim, poręcznym  rozmiarem oraz wygodną pozycją uchwytu, które mają niewątpliwy wpływ na komfort użytkowania w każdej pracy przy remoncie lub renowacji. Dodatkowo dla bezpiecznego i wygodnego użytkowania szlifierka posiada 27 mm przyłącze do odsysania, dzięki którym opiłki i pył nie będą nam przeszkadzać w pracy. Silnik o mocy 720W idealnie nada się do pracy z zarówno miękkim jak i najtwardszym materiałem. Jej największą zaletą jest posiadanie trzech funkcji w jednym narzędziu. Są to szlifowanie zgrubne oraz szlifowanie dokładne, a także polerowanie. Bardzo dobre ścieranie zapewnia ruch przy torze krzywoliniowym.

Producent w standardowym wyposażeniu oprócz elektronarzędzia o niewielkiej wadze 2,3 kg proponuje dodatkowo miękki talerz szlifierski o średnicy 15 mm oraz protektor umożliwiający szlifowanie trudno dostępnych miejsc oraz materiału blisko krawędzi. Szlifierka przekładniowa marki Rotex dostępna jest w sklepach internetowych ze sprzętem budowlanym.