Dekorujemy dom świeczkami

Uwielbiam, jak w domu jest bardzo nastrojowo. Pasjonuje się dekorowaniem wnętrz i często zmieniam wygląd pomieszczeń w moim mieszkaniu. Kiedy odkryłam, że do zmiany oblicza danego wnętrza wcale nie potrzeba dużo, regularnie wprowadzam inny klimat. Największą radość sprawia mi  chyba szykowanie domu do świąt.

Pachnące świeczki stworzą klimat na Święta

świeczki zapachowe yankee candlePamiętam, że kiedy byłam mała zachwycałam się reklamami bożonarodzeniowymi, w których pokazywane były pięknie przystrojone domy. Już w wtedy czułam duży pociąg do aranżowania wnętrz. Wieczorami często przez bardzo długo nie spałam, tylko w myślach rozplanowywałam wygląd swojego wymarzonego domu. Na ten moment mieszkam w dosyć dużym mieszkaniu, w przyszłości planuje wybudowanie domu. Na ten moment, jednak, skupiam się na tym, żeby mieszkanie miało swój niepowtarzalny klimat, który zresztą często zmieniam. Odkryłam bowiem, że to dodatki nadają charakteru danemu pomieszczeniu. Zbliżają się święta i mam teraz możliwość stworzenia w mieszkaniu takiego klimatu, jaki pamiętam z reklam. Kluczowe będą do tego zielone girlandy oraz świeczki. Kupiłam świeczki zapachowe yankee candle, które umieszczone są w ozdobnych słoikach. Dzięki nim nie muszę się martwić o kapiący wosk. Zapach, który świeczki wydzielają nawet wtedy, kiedy nie są zapalone, jest dodatkowym atutem i mocno wpływa na samopoczucie osób przebywających w danym pomieszczeniu. Najlepsze zapachy na Boże Narodzenie to wanilia, pomarańcza i jabłko z cynamonem

Klimat wnętrza jest bardzo istotny szczególnie wtedy, kiedy zbliżają się święta. Uwielbiam zmieniać dekorację a przy tym charakter całego domu. W tym roku z okazji Bożego Narodzenia postawiłam na klimat znany mi z reklam. Głównym elementem nowej aranżacji są zapachowe świeczki w słoiczkach.