Segmentowe systemy bram garażowych i przemysłowych

Brama zbudowana z segmentów, to bardzo popularny system, stosowany z powodzeniem w przemyśle oraz w gospodarstwach domowych jako bramy garażowe. Posiadają wiele zalet, dzięki którym mają przewagę nad przestarzałymi i uciążliwymi w użytkowaniu bramami otwieranymi tradycyjnie. Są produkowane z bardzo estetycznych materiałów i mogą być użytkowane wszechstronnie.

Bramy segmentowe stosowane w przemyśle oraz w garażach prywatnych

bramy segmentowe przemysłoweBramy zbudowane na bazie segmentów, stosowane w przemyśle to bardzo dobre rozwiązanie dla hal przemysłowych, warsztatów samochodowych czy stacji kontroli pojazdów. Dzięki ich pionowemu otwieraniu zyskujemy cenne miejsce na hali przemysłowej. Oprócz swojej cichej pracy, cechują się także niezawodnością oraz szybkością działania. Bramy segmentowe przemysłowe mogą być wyposażone w furtkę, która ułatwia poruszanie się po obiektach przemysłowych. Bramy stosowane na użytek prywatny, to głównie modele przeznaczone dla garaży. Wykazują dobrą izolację termiczną dzięki zastosowaniu na przykład pianki poliuretanowej. Ich proszkowe lakierowanie, zapewnia estetyczny wygląd. Bramy są być także wykonane z elementów drewnianych, które swoim wyglądem zachwycą niejednego klienta. Do takich modeli możemy zażyczyć sobie także indywidualne zdobienia, które będą wykonane na froncie bramy. Możliwy jest także dobór struktury powłoki jaka będzie obecna na zewnątrz segmentów.

Bramy garażowe są wyposażone w system przeciw zgnieceniu paneli. Między segmentami obecne są płaskie uszczelki, dzięki którym brama jest szczelna nie tylko na jej krańcach. Jeżeli chodzi o kolory, możemy wybierać wśród całej palety barw oraz wzorów, które dopasujemy do kolorystyki tynku oraz elewacji naszego domu. Mamy tez szeroki wybór przetłoczeń bramy.